«Жас Ұлан»

14 желтоқсан күні Астана қаласындағы № 41 орта мектебінің   256 оқушысы салтанатты түрде «Жас Ұлан» ұйымының қатарына қабылданды. Бұл шара 16 желтоқсан Қазақстан Республикасының  Тәуелсіздік күніне орай ұйымдастырылды. Оқушылар ант беріп,  «Жас Ұлан» ұйымының атрибутына ие болды. Жас Ұландықтар, сіздерді шын жүректен құттықтаймыз!

14 декабря  256 мальчишек и девчонок средней школы № 41 вступили в ряды детско-юношеской организации «Жас Ұлан». Это торжественное мероприятие было организовано в предверии праздника Дня Независимости Республики Казахстан. Учащиеся дали клятву учиться на  «хорошо» и «отлично», уважать старших, помогать младшим, быть патриотом своей Родины.  Жасулановцы, поздравляем!!!

{gallery}/2/1{/gallery}